Konec sezóny 2021/2022

Poslednímy zápasy doma jsme uzavřeli sezónu družstev 2021/2022 a zároveň jednu etapu na naší kuželně. Jednotlivce ještě čeká MČR, takže budeme fandit  Z. Habartové, B. Bártkové a K. Kubešovi.
Pokud vše dopadne dobře, proběhne na naší kuželně v létě velká rekonstrukce drah a vzduchotechniky. Kompletní výměnu drah provede f. JAR Digital se 100% účastí našeho Města.

A skončilo ve 2. KLM B na 7. místě. Jedná se o naše nejlepší umístění v této soutěži. Jarní část jsme hráli bez Vládi, který pomáhal Béčku a bez zraněného Davida Kaluži. I přes horší výsledky na konci sezóny máme na co vzpomínat – nezapomenutelné jsou určitě zápasy doma a venku proti Kamenici nad Lipou.

B skončilo ve 3. lize poslední a sestupuje do Divize. Zranění hráčů a špatné výkony doma mají asi největší podíl na sestupu.

C skončilo v krajském přeboru MS na 5. místě a odehrálo si svůj standard. Družstvo pravidelně atakuje nejvyšší příčky a na 2. místo mu chyběly 2 body.

D skončilo v SM divizi na 9. místě. Docela dost zápasů skončilo těsnou prohrou, takže družstvo mohlo být v tabulce i výše.

E skončilo v MOP na 4. místě.